O nás

Keramike sa venujeme 13 rokov. Zaoberáme sa výrobou: dekoratívnej aj úžitkovej keramiky, prácou na zákazky, výrobou suvenírov…

Vyrábame výrobky z kvalitných materiálov, väčšinou ide o dovoz z Nemecka a Česka. Hlinu používame kameninu a to rôznych farieb.Všetky glazúry, ktoré používame, sú bez obsahu olova. Keramika je dvakrát pálená, pričom posledný výpal je nad 1100°. Výrobky sú vhodné do mikrovlnej rúry, na pec, do rúry, do umývačky.

Predávame výrobky hlavne na trhoch a cez internetovú stránku SASHE.SK (keramikagresko).

Pokiaľ si niečo vyberiete či už z našej galérie, alebo cez SASHE (keramikagresko), môžte nám poslať objednávku aj na náš email. Vyhotovíme Vám cenovú ponuku. Posielame balíky s platbu vopred, cez Slovenskú poštu. Balíky posielame 1.trieda+poistené+krehké.  Podľa cenníka pošty.

Orientačné ceny poštovného:

  • list       do 400g      2 eur
  • balík   do 5kg          5 eur  krehké + doručenie na poštu + poistné
  • o zmene poštovného Vás budeme informovať

Osobný odber na adrese sídla firmy, po dohode emailom alebo telefobicky.

Pri výrobkoch robených na zákazku požadujeme uhradenie zálohy vo výške 50% konečnej ceny!

Cena za vyrobenie vzoru pri viac kusovej výrobe je rovnaká ako pri ostatných objednaných kusoch( napr. magnetka 100ks….2eur/ks, cena vzoru 2eur/ks x počet).

To neplatí ak zákazník požaduje zhotovenie diela z materiálov(hlina, glazúra,..), ktoré bežne nepoužívame a nemáme ich ani skladom. Alebo požaduje výrobu zákazky formou, postupom, ktorý nepoužívame. Cena vzoriek a výroby sa dohodne individuálne. Pričom zákazník sa dozvie výšku ceny vzoriek a hotového diela vopred.

Nekomentovať.

Leave a Reply